Úplne nový rok 2020 Kia Sorento odhalil v dizajnérskych náčrtoch

Kia odhalil oficiálne obrázky a podrobnosti o SUV novej generácie SOrento, ktorý bude debutovať na marcovej merijnej show.
Nové Sorento bude k dispozícii ako sedemmiestne miesto, vďaka čomu je vlajková loď Kia vo Veľkej Británii. Keď bude v predaji koncom tohto roka, zostane konkurenciou pre modely, ako sú Hyundai Sante Fe, SkoDa Kodiaq a Land Rover Discovery Sport.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie SUV a 4×4 v predaji teraz
Táto najnovšia šarža náčrtov dizajnu dopĺňa nezistené špionážne zábery, ktoré sme už zverejnili, a odhaľujú úplne nový exteriérový dizajn vozidla v plnom rozsahu. Vpredu si nový Sorento zachováva mriežku „Tiger Nose“ značky značky, ktorá sa vmiešala do novej sady svetlometov LED.
Sada vertikálnych zadných svetiel, ktoré sú prijaté z amerického trhu Kia Telluride, sa teraz nachádza v zadnej časti spolu s oveľa strmejšou hranicou strechy a prepracovanými zadnými dverami.
Redizajn pokračuje vo vnútri, kde sa Kia pokúsi premiestniť svoje najväčšie SUV ešte viac vyššie. Ďalšie detaily Chrome, klavírne plastické čalúnenie, nové kožené čalúnenie, LED okolité osvetlenie a nový informačný systém s dotykom 10,25 palca sa budú konať v nováčikovi.
Kia tiež sľubuje nové „pokročilé podporné systémy šoférov, konektivity a infotainment Funkcie“ pre Sorento.
31

Vďaka novej platforme bude KIA aktualizovať aj sortiment motora Sorento a prvýkrát pridá plug-in hybridný hnací ústrojenstvo. Systém bude pravdepodobne obsahovať štvorvalcový benzínový motor spojený s elektrickým motorom a automatickou prevodovkou.
Rovnako ako odchádzajúci model, aj naftová možnosť bude k dispozícii aj so šesťstupňovou príručkou alebo s osemstupňovou automatickou prevodovkou.
Čo si myslíte o novom Kia Sorento? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post