Úplne nový SUV Peugeot 5008 Ozvukuje štýl

, nie je to len 3008, ktorý prešiel radikálnou zmenou neustále sa rozširujúceho rozsahu Peugeot. Peugeot 5008 sa tiež znovuzrodil, pričom MPV bol nahradený SUV siedmimi sedadlami. Rovnako ako jeho menší súrodenec, bude využívať crossover a ponúka rovnaký druh praktickej, všestrannej rodiny prepravy ako predchádzajúce auto, ale so zdravou dávkou drsného štýlu a určitých terénnych schopností.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Peugeot 5008 Recenzia prvej jazdy
Tento nový 5008 zdieľa svoj trendový dizajn SUV s 3008. Nahrádny predný koniec je vybavený odvážnou mriežkou a množstvom detailov inšpirovaných terénami, ako je vyvýšená výška jazdy a kontrastné plastové plášť na spodnej časti tela. Zadný konc oproti jeho mladšiemu súrodencovi, s tromi barmi LED Tail Lights, čiernym prúžkom, ktorý nesie zadnú linku okien ešte viac nadol a chrómovou šarfou na batožinovom pere. Na oboch autách sú k dispozícii moderné kolesá zliatiny s diamantmi.
• Najlepšie 4×4 a SUV
Napriek podobnému štýlu je Peugeot 5008 podstatne väčší ako 3008, pričom spoločnosť ju opisuje ako „prvá SUV, ktorá ponúka modularitu na rovnakej úrovni ako u najlepších dopravcov ľudí“. Je dlhší a väčší ako odchádzajúci model MPV, takže je štandardne získal sedem kresiel. Zadný nohavicový priestor má vylepšený o 60 mm.
28

Boot Space je vynikajúci 1 060 litrov s druhým radom sedadiel. To je viac ako dvojnásobok veľkosti oblasti s hmotnosťou 591 litra 3008, takže 5008 je zjavná voľba, ak máte veľa na to, aby ste sa oboznámili. V kabíne získa 5008 rovnaký vylepšený dizajn I-Cockpit Dash ako jeho menší brat. To znamená, že 12,3-palcový digitálny prístrojový klaster, ktorý sedí nad malým volantom a je spárovaný s novým osempalcovým centrálnym dotykovým obrazovkou, ktorý bude poskytnutý na všetkých modeloch. Zariadenie sa výrazne zlepšuje oproti starému vozidlu všeobecne, s možnosťami, ako sú okolité osvetlenie, masážné sedadlá a bezdrôtové nabíjanie smartfónov, ktoré sú k dispozícii.
28

Napriek väčšej veľkosti stále zdieľa zostavu motora 3008. To znamená, že na benzínovej strane je výber 1,2-litrového motora alebo oveľa výkonnejší 1.6. 1,2 je trojvalcová jednotka Puretech, ktorá poskytuje 128 koní a pripojená k šesťstupňovej prevodovke. Oveľa výkonnejší benzín dáva 163 koní, ale je k dispozícii iba s automatickým.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post