Rast in nehody vyhovuje prepnutiu diaľničných svetiel

Počet nešťastí na sekciách diaľnice, ako aj veľkej cesty, ktorá sa používa na osvetlenie .
Výskum z Highways England-vládny podnik zodpovedný za 4 300 míľovú diaľnicu vo Veľkej Británii, ako aj pre strategickú cestnú sieť-ukazuje, že v počte obetí v časti „Lighting Unlit“ sa vyskytla 88,2 %. so svetlami, ktoré sa buď zmenili, aby sa znížilo spotrebu energie, alebo neboli osvetlené kvôli poruchám.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Cesty vo Veľkej Británii sú v Európe najbezpečnejšie
Aj keď v roku 2017 bolo na sekciách strategickej cestnej siete (SRN) (SRN) na „osvetlenie osvetľovacieho uývajúce sa iba 175 obetí. Obete na 1 433 míľ diaľnicia v Anglicku zaobchádzalo s cestami, ktoré boli osvetlené v tme, klesli o 18,4 %, zatiaľ čo všeobecný počet obetí SRN klesol o 12,4 % na 14 225, v rovnakom období.
Edmund King, prezident AA, povedal Times, že by malo existovať „úplné vyšetrovanie skutočných dôsledkov vypnutia svetla“.
Diaľnice Anglicko zmenilo osvetlenie medzi hodinami polnoci a 5:00 na mnohých častiach cesty, aby sa znížila spotreba energie, ako aj súvisiace emisie uhlíka. Časti M2, M5, ako aj M6, okrem M54, boli vystavené zmenené svetlá.
Vedúci bezpečnosti cestnej premávky v Anglicku, Richard Leonard, uviedol, že bezpečnosť bola „najvyššou prioritou“ spoločnosti, dodáva: „Osvetľujeme, čo je potrebné rozsvietiť, a tiež chápeme, kde sú tieto miesta. Máme vyššie pochopenie toho, kde sa vyskytujú nočné zrážky, ako aj účinok, ktorý by malo osvetlenie cesty. To znamená, že sa môžeme zamerať na osvetlenie tam, kde je to potrebné, namiesto toho, aby sme všade umiestnili svetlá. “
Súhlasíte s tým, že nehody vzrástli v súlade s prepínaním motorových svetiel? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post