Vláda oznamuje plán „revolúcie“ parkovanie vozidiel

Vláda oznámila plány „revolúcie“, ako parkovanie vozidiel vo Veľkej Británii funguje s hladšími a ľahšími spôsobmi platby.
Nové národné štandardy údajov o parkovaní na vozidlách, ktoré odhalené ministerstvom pre Carry (DFT), uvidia všetky údaje o parkovaní vozidiel zverejnené radami a spoločnostiami v celej Veľkej Británii, ktorý používajú rovnaký jazyk na podporu vývoja aplikácií, ktoré uľahčia vodičom parkovanie vozidiel.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najväčší prevádzkovateľ automobilových park
Štandardizovaný dátový systém – ktorý vytvára aliancia pre štandardy údajov o parkovaní na parkovacie údaje (APD) a financovaná spoločnosťou DFT – by mohla „transformovať spôsob, akým parkujeme, keď sa karta Oyster zmenila spôsob, akým cestujeme v Londýne“, uviedla vláda .
Táto schéma je súčasťou budúcnosti vlády v oblasti mobility: mestská stratégia a bude navrhnutá tak, aby pomohla zefektívniť parkovanie, čo vodičom uľahčí nájsť vhodné parkovacie miesto na základe ceny, kvality, bezpečnosti a dostupnosti služieb na mieste, ako sú služby ako body nabíjania elektrického automobilu. Uvoľní tiež viac priestoru v mestách, aby sa zmiernilo preťaženie a posilnili vysoké ulice.
• Nové právne predpisy zavedené, aby sa znížili na parkovacie spoločnosti súkromných vozidiel
Po prvom zavedení systému sa založí štyri výskumné a rozvojové projekty v mestskej rade Manchester, okresnej rade Oxfordshire, okresnej rade Cambridgeshire a cez konzorcium Rady South Essex. Každý miestny úrad dostane podiel vo výške 1 milión GBP na začatie uvádzania štandardov APDS do praxe, zatiaľ čo ďalších sedem projektov bude zriadených aj na identifikáciu spôsobov, ako otvoriť údaje o miestnej autorite.
Nigel Williams, predseda APD, vysvetlil: „Nové štandardy umožnia ďalšej generácii aplikácií a pripojených automobilov nájsť parkovacie miesto vozidla, parkovať a platiť – s malým alebo žiadnym zásahom od vodiča.“
Myslíte si, že parkovanie vozidla by malo byť jednoduchšie? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post