Autonómna jazda trvá let s Rinspeed Etos

Rinspeed je automobilová spoločnosť s rozdielom. Švajčiarska spoločnosť uprednostňuje vytváranie šialených konceptov namiesto výrobných automobilov – skôr sa nazýva „energething nápadov“ ako výrobcom automobilov. Jeho najnovší model, Rinspeed Etos, je šialenejší ako väčšina. Je to športový automobil založený na BMW i8 – ale pridáva niekoľko funkcií vrátane pristávacej podložky pre dron.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Aj bez svojho lietajúceho spoločníka je Rinspeed Etos príťažlivým autom. Jasne žltá farba dopĺňa telo s odtieňmi Chevrolet Camaro, Honda NSX a BMW i8 o štýle. Má značné 20 -palcové zliatinové kolesá – a samozrejme pristávaciu podložku vzadu, ktorá sa rozsvieti rôznymi vzormi a obrázkami.
12

Je ťažké vymyslieť budúcnosť, v ktorej je Rinspeed’s Drone rovnako užitočný, ako spoločnosť tvrdí, že je – naznačuje, že by mohla natáčať automobil počas jazdy, zbierať dodávky alebo dokonca vyzdvihnúť kyticu kvetov pre milovaného človeka na ceste domov. Len sa uistite, že nebudete jazdiť okolo žiadnych vládnych budov.
Rovnako ako móda, ETO budú schopné plne autonómnej jazdy – av tomto režime sa štýlové volanty zatiahne a umožní cestujúcim plne vychutnať interiér, ktorý je každé tak trochu high -tech ako vonkajšia strana.
12

Prírodná koža a syntetické tkaniny sú vyrazené s panorámou San Francisco a dominujú dvojitú širokú obrazovku. Rinspeed v plnej miere využil svoje švajčiarske dedičstvo a mechanické hodiny vinutia sa pýšia miestom v strede palubnej dosky. Má do nej integrovaný fotoaparát pre prémiové videohovory.
Fotoaparáty sú ťažko po celom aute, s osem umiestnenými vonku, aby pomohlo zviditeľnenie a manévrovateľnosť- najmä v autonómnom režime. Automobil obsahuje sofistikovanú technológiu sledovania očí, ktorá vie nielen to, čo vodič videl, ale to, čo mohli vynechať – umožňujú automobilu prispôsobiť výstražné správy do konkrétnej situácie.
12

Rinspeed len udržuje gadgety a dobroty – od bezkontaktnej platby v zrkadlách krídla po špeciálne osemuholníkové antény, aby sa sofistikované ETO vždy spojili. Tam, kde sa niečo z toho vzťahuje na výrobné modely, ktoré budeme musieť vidieť, ale nemôžete kritizovať Rinspeeda za to, že sa hanbí o premýšľaní mimo poľa!

Rinspeed Etos bude prvým automobilom, ktorý spoločnosť debutovala mimo svojej domovskej krajiny Švajčiarska. Koncepty spoločnosti Rinspeed sa zvyčajne obmedzujú na motorovú show v Ženeve, ale na začiatku roku 2016 sa to dostane na cestu spotrebnej elektroniky – CES.
Dostanú automobily v budúcnosti svoje vlastné bezpilotné lietadlá? Dajte nám vedieť, čo si myslíte v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post