Vláda investuje 10 miliónov GBP do digitálnej technológie do porazenia džemov Roadwork

Vláda investuje až do výšky 10 miliónov GBP do novej digitálnej služby, ktorá umožní šoférom lepšie plánovať svoje cesty okolo Roadworks.
Street Manager bude úplne bezplatná služba, ktorá ponúka aplikácie ako Google Maps a Waze s údajmi o prevádzke v reálnom čase, čo im umožní ešte viac vylepšiť svoje usmernenie o trase. Oddelenie pre Carry hovorí, že by sa mohli vytvoriť nové aplikácie na čo najlepšie využitie služby, zatiaľ čo používatelia cestnej premávky môžu tiež dostávať upozornenia na push, čím sa im vyhnú v tom, aby ich chytili v Roadworks. Priemerný britský motorista v súčasnosti trávi 32 hodín ročne uviaznuté v dopravných zápchách.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Recenzia auta Android a príručka používateľa
Oddelenie pre Carry hovorí, že súčasný systém používaný spoločnosťami a miestne orgány na upozornenie na dopravu súvisiace s cestnou prácou je „nákladný a neúčinný“. Nový systém umožní presnejšie zaznamenanie 2,5 milióna ciest, ktoré sa konajú každý rok v Spojenom kráľovstve.
Spoločnosť Waze vlastnená spoločnosťou Google v súčasnosti používa správy o udalostiach generovaných vodičom, ktoré pomáhajú informovať ostatných motoristov o oneskorení dopravy, zatiaľ čo Mapy Google čerpajú údaje z miest mobilných telefónov na výpočet toku dopravy a pomoc pri plánovaní trasy.
Minister ciest Jesse Norman, ktorý komentoval vedúceho ulice, povedal: „Roadworks sa zvyčajne pre motoristov priťahuje, najmä keď spôsobujú zadržanie v rušných časoch a oneskorenie ciest.
• Najlepšie aplikácie Sat-Nav 2018
Chceme znížiť toto narušenie a oneskorenie a Street Manager je iba jedným z mnohých akcií, ktoré podnikneme, aby miestne orgány a spoločnosti pre verejné služby mohli lepšie plánovať a spravovať svoje cestné práce. “ Norman dodal: „Údaje, ktoré otvorila táto nová digitálna služba, by mali motoristom umožniť lepšie plánovať svoje cesty, aby sa mohli vyhnúť prácam a oveľa ľahšie sa dostať do svojich cieľov.“
Vyrieši problém oveľa presnejšie informácie o oneskoreniach premávky spôsobené Roadworks? Dajte nám vedieť v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post