New Mini Cooper S 60 -ročná edícia odhalila oslavu výročia Brand

Mini vydala špeciálny edíciu svojho modelu Cooper S Hatch na oslavu 60. výročia spoločnosti. Vybuduje sa iba 500 príkladov, ktoré sú k dispozícii od marca 2019, ceny za 29 990 GBP.
Všetkých 500 jednotiek je dokončených v britskej závodnej zeleni, s čiernou strechou a čiapkami z čierneho zrkadla. Obsahujú tiež dvojfarebné 17-palcové zliatinové kolesá, LED svetlomety a mini škvrnité lampy, spolu so 60. výročím pruhov kapoty a odznakmi cez vnútorný a exteriér vozidla.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Mini Cooper S Hatch Review
Vo vnútri je 60. výročie edície Cooper S Hatch upravený tmavohnedou kožou so zeleným potrubím a bielym prešívaním.
15

Prispôsobiteľné okolité osvetlenie, nabíjačka bezdrôtových smartfónov a parkovacie senzory sú tiež namontované, ako aj väčší informačný systém 8,8 palca MINI, so Sat-Nav, Apple CarPlay a Bluetooth Connectivity.
Je poháňaný štvorvalcovým benzínovým motorom s dĺžkou 2,0 litru s výkonom 189bhp, ktorý sa nachádza v štandardnom Cooper S. Ako taký, model 60. výročia edície urobí 0-62 mph za 6,7 ​​sekundy a zhora o 146 mph.
Bude ponúkaná v Spojenom kráľovstve výlučne s automatickou prevodovkou, čo znamená údaje o spotrebe paliva až do 43,5 mpg a emisie CO2 129 g/km CO2.
Teraz si prečítajte našu recenziu kabriolet Mini Cooper S. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post