Sedadlo Mii, ako aj vydania Ibiza TocA Editions

, boli vyhlásené Sedadlo MII a vydania Ibiza TOCA. Nové návrhy MII, ako aj návrhy Ibiza sú založené na prominentnom obložení SE, ako aj na funkčných ďalších zariadeniach vrátane prenosného systému dotykových sedadiel, ako je štandardom.
Prenosný systém je systém veľkosti kazety, ktorý sa pripája k hornej časti prístrojovej dosky. Spravuje sa pomocou piatich-palcových dotykových obrazoviek, ako aj zahŕňa Sat-Nav, telefón Bluetooth, ako aj funkcie streamovania zvuku, slot na kartu Micro SD pre hudobné úložisko, ako aj funkcie počítačových počítačov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Medzi ďalšie špecifické zvýraznenia patrí klimatizácia, volant zabalený z kože, ako aj gombík prevodových stupňov, elektrické zrkadlá dverí, elektrické predné okná, ako aj elektronické ovládanie stability.
MII TOCA tiež ťaží zo zadných automatických parkovacích senzorov, zatiaľ čo dizajn Ibiza dostáva predné hmlové svetlá, ako aj upgrade z 15-palcových do 16-palcových zliatinových kolies.
MII TOCA je založená na dizajne 1,0-litrového SE MII 59bhp, ako aj v troch, ako aj v päťdverových telesách. MII TOCA Trojdverové začína na 9 845 GBP, zatiaľ čo päť dverí automobilov a nákladné auto začína na 10 195 GBP. Toto je ďalších 475 GBP v rámci dizajnu SE, na ktorom je založená, ale sedadlo však uvádza, že ďalšie zariadenia majú hodnotu 805 GBP.
Ibiza TOCA je ponúkaná v celej škále Bodystyles, ktorá integruje trojdverový sc hatchback, päťdverový hatchback a modely sv. Estate. Náklady sa začínajú na 12 700 GBP, 13 200 GBP, ako aj 13 920 GBP, vďaka čomu je Ibiza TOCA 425 GBP oveľa nákladnejšia ako autá a nákladné autá SE, na ktorých je založená.
Vydania TOCA sú ponúkané na kúpu teraz, s úplne prvými automobilmi a nákladnými automobilmi, ktoré sa očakávajú, že sa tu objavia začiatkom februára. Ak si však zakúpite MII TOCA medzi dnešným a koncom marca, náklady sa minimalizujú o 850 GBP, čím sa zavádza cena trojdverového modelu na 8 995 GBP.
To isté platí pre ibiza TOCA. Získajte to do konca marca, ako aj náklady sa znížia o 2 705 GBP, čím sa počiatočné náklady na trojdverový SC dizajn 9 995 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post