Karma, ako aj Pininfarina ukazujú oveľa viac zostavy v 3 autách Šanghaj

Karma Automotive sa spojilo s talianskym štýlom domácej Pininfariny, s plánmi uvoľniť tri nové návrhy na autosalóne v Shanghai 2019. Stánok s výstavou páru bude fungovať s nízkym obsahom dvojdverového kupé, salónu karmy revera ďalšej generácie a nápadu Supercar s názvom Karma Vision.
Partnerstvo spoločnosti Karma s Pininfarinou bolo v januári tohto roku potichu odhalené. Cieľom partnerstva je pár, ktorý sa snaží posunúť značku karmy na luxusný trh EV, v súčasnosti dominujú podobné Tesla, ako aj NIO. Rast značky sa začne v Spojených štátoch skôr, ako sa presťahuje do Európy, ako aj v Ázii.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické vozidlá na nákup
Boli zverejnené malé informácie o štýle najnovšieho kupé Karmy, ako aj o tomto novom výstrele upútavky je iba druhým obrázkom, ktorý podnik zverejnil. Chápeme len to, že jeho štýl napísal Pininfarina a poskytol si povesť Karmy, je oveľa viac ako pravdepodobné, že bude fungovať elektrifikovanou hnacou silou.
Osviežený salón Karmy, ako aj nápad Vision Idea bol tiež škádlený, s párom podobne temných obrázkov. Tri nové návrhy budú písať oznámenie produktu Karma „Shanghai Obrovské tri“. V rámci svojho plánu spoločnosti sa firma tiež zameriava na získanie a vytvorenie rôznych elektrifikácií, prepojenia a inovácií syntetických spravodajských informácií pre nadchádzajúce vozidlá, aby nakoniec rozšírili svoje prostredie na celosvetovom trhu EV.
Generálny riaditeľ spoločnosti Karma, Dr. Lance Zhou, povedal: „Naša spoločnosť a plán produktov sú poháňané spoluprácou s rovnako zmýšľajúcimi a svižnými partnermi, ako je Pininfarina, ktorej štýl know-how nám pomôže urýchliť vývoj produktu, diferenciácia, ako aj prispôsobená personalizácia, ktorá umožňuje každej karme byť skutočne výnimočná “.
Vyhlásenie spoločnosti Shanghai je úplne prvé, ktoré sme počuli od spoločnosti Karma, pretože vydal svoje odchádzajúce elektrické vozidlo Revero Range-Extender Electric. Poháňaný dvoma elektrickými motormi, vytvára 398 koní a krútiaci moment 1 330 Nm, môže urobiť 0 – 60 mph za 5,4 sekundy a má najvyššiu rýchlosť 125 mph. Má celoelektrickú odrodu 50 míľ alebo, keď batérie účtuje palubný benzínové generátor, rôzne 300 míľ.
Aké sú vaše názory na najnovšie nápadové auto Karmy? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post