Britské autá a nákladné autá, ktoré sa vyrábajú s jedným automobilom a nákladným autom vyvíjajúcimi sa každých 16 sekúnd

2016, vyzerá ako ešte jeden rekordný rok pre výrobcov automobilov a nákladných automobilov ako najnovšie osobnosti spoločnosti Motorovcov, ako aj obchodníkov (SMMT ) Zobraziť vozidlo, ktoré každých 16 sekúnd odvaľuje výrobnú linku.
Všeobecné vzorové body tiež smerujú nahor, pretože údaje o prvom štvrťroku na rok 2016 vzrástli o 10,3 % v predchádzajúcom roku. Ak však máme prelomiť rekord všetkých čias pre výrobu domácich vozidiel, musí sa urobiť viac, uvádza sa, generálny riaditeľ SMMT Mike Hawes.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najpredávanejšie autá a nákladné autá 2016
V roku 1972 Spojené kráľovstvo vyťažilo 1,9 milióna vozidiel, čo je najväčší počet, aký bol kedy zaznamenaný. Aj keď rok 2015 bol pre výrobcov nárazníkom, zaznamenalo sa iba 1 587 677 vozidiel. To bol najväčší počet za desať rokov, ale stále sme dlhá metóda krátko od porušenia rekordu všetkých čias pri výrobe vozidiel.
Mohlo by britské autá a budovanie nákladných automobilov zaznamenať jeseň do roku 2020?
Podľa Hawesa, aby Spojené kráľovstvo prelomilo svoj vlastný rekord, by sa vyžadovalo 38 000 ďalších úloh v produkčnom sektore, pričom 27 000 prišlo zo strany ponuky, aby uspokojilo rastúce výrobné požiadavky.
Je to vysoký poriadok, ale práca už prebieha. Wales prevzal obušok tým, že v prvom štvrťroku 2016 chránil investície vo výške 240 miliónov GBP z automobilového sektora – produkoval 1 000 pracovných miest.
Aston Martin nedávno odhalil novú továreň vo výške 200 miliónov GBP v Glamorgan, ktorý rozvinul svoj nový crossover DBX, zatiaľ čo návrat TVR závisí od nového športového vozidla a nákladných automobilov vo výške 30 miliónov GBP v obchodnej zóne EBBW Vale. Toyota tiež zaviazala 7 miliónov GBP na vytvorenie hybridných motorov novej generácie v Deeside. Kumulatívne tieto investície zabezpečia viac ako 1 000 pracovných miest.
Hawes povedal: „Tieto investície pomôžu obnoviť Wales ako krajinu výroby automobilov a nákladných automobilov vo Veľkej Británii.“
Hawes dodal: „Britské automobily a nákladné vozidlá boli v marci najrušnejšie v ich najrušnejších, s vozidlom, ktoré sa každých 16 sekúnd rozbehnú z výrobných liniek vďaka zvýšenému celosvetovému dopytu po britských vozidlách. Veľa bude závisieť od hospodárskych, ako aj od politických podmienok na kľúčových trhoch, ale pri mnohých úplne nových svetových dizajnoch, ktoré začínajú výrobu práve tu v prvom štvrťroku, vyzerajú vyhliadky na budúci rast jasne. “
Veríte tomu, že Spojené kráľovstvo má svoju metódu zatienenia automobilov a nákladných automobilov v 70. rokoch? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post