Hlasovanie Brexit na záver, aby sa koncom vopred zaregistrovali dohody o vozidle

. Trh s predbežnou registráciou by sa mohol zmenšiť, zatiaľ čo náklady na vozidlá stúpajú, pretože Spojené kráľovstvo lepšie hranie na odchodové dvere EÚ.
Odborníci pripúšťajú, že s oslabením libry proti euru je Spojené kráľovstvo pre výrobcov menej príťažlivým trhom, aby mohli pretlačiť vozidlá.
Spojené kráľovstvo za posledných niekoľko rokov dosiahlo rekordný nárast registrácií vozidiel, pričom niektoré predpovedali, že by to mohlo do konca roka zasiahnuť tri milióny. Predbežné registrácie-ktoré umožňujú obchodným zastúpeniam ponúkať takmer nové návrhy za zlomok nákladov na kótovanie-vyvolali trh a odhaduje sa, že zohľadnia 15 percent údajov z roku 2015.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Vopred zaregistrované autá: nákupný sprievodca
Predpovede predaja sa však zmenili, pretože hlasovanie Brexit, ako aj volatilita výmenných kurzov viedla k zmenšovaniu marží predaja vozidiel.
To znamená, že obchodné zastúpenia nie sú schopné ponúknuť takéto veľkorysé obchody. Úplné vplyvy sa pravdepodobne pociťujú začiatkom roku 2017, keď výrobcovia resetujú ciele, pričom vedúci predstavitelia Ford už pripúšťajú, že do jedného roka zvýši náklady na vozidlá, aby sa vrátili straty peňazí. Philip Nothard, Cap HPI spotrebiteľ, ako aj maloobchodný špecialista, povedal: „Existuje potenciálny pre výrobcov, aby sa premiestnili predbežné registrácie, ako aj oveľa viac na trh s prenájmom. Už bolo trochu spätné preberanie obchodných zastúpení o predbežných registráciách, pretože je to drahý trh, ktorý zaberá peňažný tok.
„Niektorí výrobcovia budú pokračovať v objemoch, iní však nebudú. Minulý rok bol zapojený každý producent. “
Mike Hawes, generálny riaditeľ spoločnosti výrobcov motorových motorov, ako aj obchodníkov (SMMT), pripustené náklady na obchod by sa mohli zvýšiť aj napriek finančným zväzkom, ktoré zostanú mimoriadne atraktívne. Dodal: „Spojené kráľovstvo ťažilo zo silných šterlingov, ale marže sa znížia.“
• Presne, ako by referendum EÚ mohlo ovplyvniť motoristov
Britský trh s výrobou čelí rovnako neistej budúcnosti napriek tomu, že v prvej polovici roku 2016 zasiahol rekordné 16-ročné maximum.
Nové dizajny vyrobené v Spojenom kráľovstve, ako je napríklad Vauxhall Astra, ako aj továrne asistované Jaguar F-Pace, na vytvorenie 897 157 vozidiel doteraz v tomto roku, avšak riziko 10 % taríf vývozov by mohlo znamenať, že výrobcovia hľadajú ďalší inde na ďalší návrhový cyklus.
Hawes povedal: „Ponuka, ktorú sme mali, bola to najlepšie, čo by sme mohli očakávať. Chceme zostať konkurencieschopní v budúcnosti. “

Ako si myslíte, že trh s vozidlami bude v budúcnosti cestovať? Zanechajte nám komentár nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post